Regulamin serwisu

Poniższy regulamin określa zasady funkcjonowania serwisu wyhacz.pl, obowiązuje wszystkich użytkowników.

1. DEFINICJE

Wyhacz.pl – zwany dalej Serwisem – umożliwia zamieszczanie okazji, konkursów oraz kodów rabatowych, a także ich ocenianie i komentowanie.

Użytkownik – osoba zarejestrowana, korzystająca z Serwisu.

Konto – miejsce w Serwisie, dostępne po zalogowaniu Użytkownika. Logowanie następuje poprzez podanie loginu i hasła Użytkownika.

Login – niepowtarzalna nazwa użytkownika wybrana podczas rejestracji.

2. POSTANOWIENIA OGÓLNE

2.1 Serwis Wyhacz.pl jest serwisem w darmowym. Nie pobiera opłat z tytułu rejestracji, bądź dodania nowego materiału do Serwisu.

2.2 Wszystkie nazwy, fotografie i znaki firmowe lub towarowe, niebędące własnością Serwisu należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

3. KORZYSTANIE Z SERWISU

3.1 Serwis Wyhacz.pl zarejestrowanym użytkownikom umożliwia dodawanie, komentowanie, ocenianie materiałów, a także wgląd i edycję informacji o koncie.

3.2 Dodane materiały nie mogą zawierać treści sprzecznych z polskim bądź międzynarodowym prawem, naruszających zasady etyczne, obyczajowe. Zabrania się także zamieszczania nieprawdziwych informacji, które będą wprowadzały w błąd osoby korzystające z serwisu.

3.3 Obowiązuje bezwzględny zakaz umieszczania treści pornograficznych, wulgarnych, nieprzyzwoitych, uważanych za niemoralne, dyskryminujących, uwłaczających lub będących w sprzeczności z prawem.

3.4 Zabrania się zamieszczania wielu kopii prowadzących do tego samego produktu lub konkursu, a także umieszczania linków referencyjnych do produktów.

3.5 Treści ogłoszeń mają wyłącznie charakter informacyjny, nie mogą być traktowane jako oferta handlowa.

3.6 Dodane komentarze nie mogą zawierać wulgaryzmów i zwrotów mogących w jakikolwiek sposób naruszyć godność innych użytkowników. Komentarze nie mogą także zawierać linków referencyjnych do produktów oraz witryn.

3.7 Konto w Serwisie może być w każdej chwili usunięte poprzez skorzystanie z opcji „Usuń konto” lub wysłanie stosownej wiadomości na adres kontakt [małpa] wyhacz.pl (albo poprzez skorzystanie z formularza kontaktowego).

3.8 Serwis zastrzega sobie prawo do usunięcia konta naruszającego Regulamin lub nieaktywnego.

3.9 Serwis Wyhacz.pl nie odpowiada za treści umieszczone przez użytkowników. Użytkownik publikuje materiał na własną odpowiedzialność.

4. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

4.1 Administracja Serwisu ma prawo do edycji lub usuwania wpisów dodanych przez użytkowników.

4.2 Administracja Serwisu może zawiesić działanie Serwisu w dowolnym momencie, bez powiadomienia oraz podania przyczyny.

4.3 Niniejszy regulamin może zostać zmieniony, a zmiany stają się skuteczne od momentu udostępnienia ich na łamach Serwisu.