3

NieaktualnaOdbierz voucher 400 zł do Biedronki za założenie darmowej karty

Właśnie wystartowała najnowsza promocja Citibanku: Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher o wartości 400 zł do Biedronki za darmo!

W najnowszej promocji bankowej Citibank możesz odebrać voucher o wartości 400 zł do Biedronki za darmo. Zgodnie z regulaminem, liczba voucherów jest nieograniczona i by go otrzymać, NIE musisz wygrać żadnego losowania.

Wystarczy, że postąpisz zgodnie z poniższą instrukcją, a na pewno odbierzesz swój voucher i NIE poniesiesz ŻADNYCH dodatkowych kosztów. Warto nadmienić, że od tej nagrody nie musisz płacić żadnego podatku.

Krok 1. Wypełnij wniosek
Aby wziąć udział w promocji bankowej Citi i odebrac voucher o wartości 400 zł do Biedronki za darmo, musisz wypełnić wniosek o kartę Citi Simplicity na stronie promocyjnej: https://goo.gl/CnyAEW

Karta Citi Simplicity jest zupełnie darmowa. Nie ma żadnych opłat miesięcznych. Dokładnie przeanalizowaliśmy regulamin i nie ma tam też żadnych ukrytych warunków.

Krok 2. Zaloguj się do bankowości online
Zaloguj się do bankowości elektronicznej Citibank. Musisz się zalogować przynajmniej raz najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o kartę. Możesz to zrobić na stronie Citibank lub poprzez aplikację mobilną.

Krok 3. Korzystaj z karty
Dokonaj po prostu 5 transakcji w pierwszym i 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Kwota transakcji nie ma najmniejszego znaczenia. Możesz 5 razy kupić paczkę Tic-Tacków

Promocja bankowa jest ważna tylko do 11 listopada 2017!

Więcej szczegółów dotyczących tej promocji możesz znaleźć na stronie:

Załóż bezpłatną kartę Citi Simplicity i odbierz voucher o wartości 400 zł do Biedronki za darmo

100% Głosowało 3 użytkowników.

Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia o komentarzach  
Powiadom o
REJESTRACJA NOWEGO KONTA
Resetuj hasło